Jsme autorizovaný servis a prodejce mobilních telefonů a tabletů.

Působíme na trhu od roku 2000. Věnujeme se prodeji a servisu mobilních telefonů, tabletů, laptopů a drobných domácích elektrospotřebičů. Jsme autorizovaný servis mobilních telefonů značek

  • SAMSUNG,
  • APPLE,
  • HUAWEI,
  • HONOR,
  • TESLA,
  • TECNO
  • a INFINIX.

Díky dlouholetým zkušenostem se servisem téměř všech zařízení jsme se v roce 2023 stali také autorizovaným servisem značky BEKO – provádíme opravy veškerých drobných elektrospotřebičů.

Během dvou dekád jsme získali především neocenitelné zkušenosti, praxi a vybavení. Máme více než 200 obchodních partnerů a mezi naše zákazníky patří například O2, Vodafone, T-Mobile, z pojišťoven se jedná o Kooperativu, Allianz, BNP Paribas, Generali, ERGO, z obchodní řetězců jsou to Datart, Planeo Elektro, Okay, Electro World, dále Fakultní nemocnice Olomouc, Impeco, Banka CREDITAS, ALZA, MALL, ČSOB, stavební společnost GEMO a další. Jen v roce 2022 jsme opravili více než 80 000 mobilních telefonů a drobné elektroniky.

Díky našim zkušenostem a odbornosti vám poradíme a pomůžeme i s těmi nejsvízelnějšími problémy. Všichni naši zaměstnanci jsou řádně vyškoleni a připraveni poskytnout maximální péči. Náš tým se vám bude ochotně a s péčí věnovat, ať už se rozhodnete osobně zavítat do naší prodejny se servisním centrem nebo nás kontaktujete e-mailem či telefonicky. Vážíme si vaší přízně, a proto máme pro věrné zákazníky připraveny bonusy, například slevy na nezáruční opravy telefonů zakoupených u nás, speciální servisní akce na opravy a další.

Těšíme se na Vás!

Naše služby

Prodáváme mobilní telefony a tablety všech značek, které je možné zakoupit i na splátky

Nabízíme také originální příslušenství: nabíječky, baterie atd. Držíme krok s dobou, a proto svou nabídku pravidelně aktualizujeme o nejnovější modely na českém a slovenském trhu. Na speciálním zařízení vyřežeme ochranou folii přímo pro váš model telefonu nebo tabletu.

d

Jsme autorizovaným servisem pro řadu značek

jako jsou SAMSUNG, APPLE, HUAWEI, HONOR, TESLA, TECNO, INFINIX, BEKO. Navíc poskytujeme i nezáruční servis všech značek telefonů jako jsou například Sony, LG, Microsoft, Nokia, Xiaomi, POCO, iGET, Lenovo, Vivo, OnePlus, CAT, T Phone. U nás zakoupené telefony opravujeme přednostně a všechny opravy se snažíme vyřídit v co nejkratším čase.

R

Otestujeme, oživíme a procvičíme vaši baterii aby udržela optimální výkonnost

na profesionálním zařízení včetně protokolu o testu. Případně můžete zakoupit novou baterii.

Pokud je to možné opravy většinou provádíme na počkání.

Také je možné sledovat její průběh.

Můžeme vám také aktualizovat software telefonu

Což je velice důležité pro zabezpečení vašich dat. Každá nová verze softwaru opravuje nedostatky a přináší vylepšení, proto je možné, že taky vyřeší váš problém s telefonem. Aktualizace můžete samozřejmě provádět sami, ale taky to můžete nechat na nás – proč si komplikovat život?

Zálohujeme data z vašeho telefonu a snadno je také můžeme přehrát do nového

U

Náš servis není žádným tajemstvím

a proto můžete sledovat průběh vaší opravy.

w

Odborně vám poradíme

Ať už potřebujete vyřešit problém se svým stávajícím telefonem nebo zvažujete koupi nového, můžete se na nás obrátit. My nekoušeme!

Na prodejně vám nyní nově nabízíme možnost nákupu na splátky

U všech druhů oprav vám také nabízíme možnost kontrolovat stav své zakázky online

Kdykoli můžete nahlédnout do evidence oprav, takže k nám nikdy nemusíte chodit zbytečně. Zakázku můžete vyhledat podle IMEI nebo kódu generovaného pouze pro vaši opravu.

Název projektu: FVE BPS Mobil, s.r.o.

Číslo projektu:   CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0003461

Popis projektu:  Projekt „FVE BPS Mobil, s.r.o.“ je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny o výkonu 17,6 kWp včetně akumulace o kapacitě 17,4 kWh sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.