Jsme autorizovaný servis a prodejce mobilních telefonů a tabletů.

Společnost BPS Mobil působí na trhu od roku 2000. Věnujeme se prodeji a servisu mobilních telefonů. Jsme autorizovaný servis předních světových značek (HUAWEI, HONOR, APPLE). Provádíme také opravy většiny ostatních značek telefonů, jako Samsung, Xiaomi a dalších výrobců. Během dvou dekád jsme získali především neocenitelné zkušenosti, praxi a vybavení. Máme více než 20 partnerů a mezi naše zákazníky patří např. společnosti Kooperativa, České dráhy, DATART, PLANEO Elektro,        SV pojišťovna a.s., ALZAČSOBGEMO nebo T-mobile. Jen v roce 2019 jsme opravili více než 120000 mobilních telefonů a toto číslo každým rokem roste.

Díky našim zkušenostem a odbornosti jsme schopni Vám poradit a pomoci i s těmi nejsvízelnějšími problémy. Sice jsme ještě nepřišli na to, jak udělat z reklamace nebo opravy mobilního telefonu příjemnou záležitost, ale nabízíme několik praktických služeb, díky kterým je to jednodušší. Všichni naši zaměstnanci jsou řádně vyškoleni a připraveni Vám poskytnout maximální péči. Náš tým se Vám bude ochotně a s péčí věnovat, ať už se rozhodnete osobně zavítat do naší prodejny se servisním centrem nebo nás kontaktujete e-mailem či telefonicky. Vážíme si Vaší přízně, a proto máme pro věrné zákazníky připraveny bonusy např. v podobě slevy na nezáruční opravy u nás zakoupených telefonů.

Těšíme se na Vás!

Naše služby

Prodáváme mobilní telefony a tablety všech značek, které je možné zakoupit i na splátky

Nabízíme také originální příslušenství: nabíječky, baterie atd. Držíme krok s dobou, a proto svou nabídku pravidelně aktualizujeme o nejnovější modely na českém a slovenském trhu. Na speciálním zařízení vyřežeme ochranou folii přímo pro Váš model telefonu nebo tabletu.
d

Jsme autorizovaným servisem pro řadu značek

jako jsou Huawei, Honor,  THL, Xiaomi, Hyundai, poskytujeme i nezáruční servis mobilních telefonů Samsung, Apple, Sony, LG, Microsoft, Nokia, a dalších značek. U nás zakoupené telefony opravujeme přednostně a všechny opravy se snažíme vyřídit v co nejkratším čase.
R

Otestujeme, oživíme a procvičíme Vaši baterii aby udržela optimální výkonnost

na profesionálním zařízení včetně protokolu o testu. Případně můžete zakoupit novou baterii.

Pokud je to možné opravy většinou provádíme na počkání.

Také je možné sledovat její průběh.

Můžeme Vám také aktualizovat software telefonu

Což je velice důležité pro zabezpečení vašich dat. Každá nová verze softwaru opravuje nedostatky a přináší vylepšení, proto je možné, že taky vyřeší Váš problém s telefonem. Aktualizace můžete samozřejmě provádět sami, ale taky to můžete nechat na nás – proč si komplikovat život?

Zálohujeme data z Vašeho telefonu a snadno je také můžeme přehrát do nového

U

Náš servis není žádným tajemstvím

a proto můžete sledovat průběh Vaší opravy.
w

Odborně Vám poradíme

Ať už potřebujete vyřešit problém se svým stávajícím telefonem nebo zvažujete koupi nového, můžete se na nás obrátit. My nekoušeme!

Na prodejně Vám nyní nově nabízíme možnost nákupu na splátky

U všech druhů oprav Vám také nabízíme možnost kontrolovat stav své zakázky online

Kdykoli můžete nahlédnout do evidence oprav, takže k nám nikdy nemusíte chodit zbytečně. Zakázku můžete vyhledat podle IMEI nebo kódu generovaného pouze pro vaši opravu.