O nás

Společnost BPS mobil působí na trhu od roku 2000. Věnujeme se prodeji a servisu mobilních telefonů. Jsme držiteli licencí autorizovaného servisu čímž zajišťujeme záruční opravy značek Huawei, Honor, THL, Xiaomi, Hyundai. Provádíme také opravy všech ostatních značek telefonů jako jsou Samsung, Apple, Sony, LG, Nokia, Microsoft, Lenovo a dalších výrobců. Za 16 let jsme získali především neocenitelné zkušenosti, praxi a vybavení. Máme více než 20 partnerů a mezi naše zákazníky patří např. společnosti Ernst&Young, České dráhy, GE Money Bank, ČSOB, GEMO nebo T-mobile. V roce 2015 jsme opravili více než 45 000 mobilních telefonů.

Díky našim zkušenostem a odbornosti jsme schopni Vám poradit a pomoci i s těmi nejsvízelnějšími problémy. Sice jsme ještě nepřišli na to, jak udělat z reklamace nebo opravy mobilního telefonu příjemnou záležitost, ale nabízíme několik praktických služeb, díky kterým je to jednodušší. Všichni naši zaměstnanci jsou řádně vyškoleni a připraveni Vám poskytnout maximální péči. Náš tým se Vám bude ochotně a s péčí věnovat, ať už se rozhodnete osobně zavítat do naší prodejny se servisním centrem nebo nás kontaktujete e-mailem či telefonicky. Vážíme si Vaší přízně, a proto máme pro věrné zákazníky připraveny bonusy např. v podobě slevy na nezáruční opravy u nás zakoupených telefonů.

Budeme se na Vás těšit v naší nové prodejně se servisem, kde neustále aktualizujeme nabídku mobilních telefonů a příslušenství.